درووووووووووووووووووود بیکران به همه دوستان و خویشان و خوانندگان گل اینجا

سال نوی همگی مباااااااااااااااااااااااارک

آرزو میکنم سال 99 برای همه تون پر باشه از اتفاقات عالی، پول، سلامتی، شادی و عشق

من که از اعداد تکراری خاطره خوب دارم (جلسه دفاعم ساعت 11 روز 11 بهمن (یعنی یازدهمین ماه سال) بوده) :)) و امیدوارم امسال هم به کام خودم و همه شماها باشه

آقا من اعتراف میکنم بعد نوشتن پست قبلی و هشتا لبخند، خیلی خیلی حالم خوبه

اصلا دیروز همش مثل قدیما تو خونه راه رفتم و شعر و سرود و ترانه خوندم: از یاسی جون گرفته تا من آغلادیم یار آغلادی :)))) همین قدر بی ربط

ولی واقعا کلی حالم خوب شد و باز هم ممنونم از شارمین جانم

و حتی شب به همسر هم گفتم خودت برای خودتم شده بنویس هشت مورد

و بعد هم افزودم :دی که من الان که فکر میکنم ی ذره به خودم فشار بیارم حتی میتونم 98 مورد هم بنویسم

مثل سفر شمال با خانواده برادرشوهرجان و اون قایق سواری تو تالاب گل لاله که برای اولین بار تو این دفعاتی که ما رفتیم پر بود از گل نیلوفر

مثل اون روزی که رفتم دندونم رو کشیدم و شدت بی حسی در حدی بود که نصف روز با پسرجان به دهن کج و کوله من خندیدیم :)))

مثل اون روزی که رفتم صافی و احیا برای موهام و حال موهام کلی خوب شد و تا یک هفته و بلکم بیشتر همش جلو آینه بودم و باهاشون عشق میکردم و هنوزم دارم عشق میکنم

مثل اون روزی که ویرایش 2019 کتاب ترجمه گیرم اومد

مثل همه سوتیای ریز و درشتم تو کلاس که خودم بیشتر از همه به خودم خندیدم :))

مثل آلوخشک های فوق العاده مهدیه :دی

و حتی همین دیروز و در آخرین روز سال 98 که ایمیلی از یک فصلنامه معتبر تو رشته خودم دریافت کردم که ازم دعوت شده بود یک مقاله براشون بفرستم چون قراره یک شماره ویژه بزنند با مقالات داوران نشریه و من کلی بابتش ذوق کردم

و خیلی خیلی روزهای خاص و شاد دیگه

+ تصمیم مهم: بولد کردن اتفاقات خوب و نوشتن غرها با فونت ریز

دیگه من غر ریز هم نزنم میترکم خو :دی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علی ویسی زندگی در کلمات تعلیم و تربیت اسلامی دنیای علم و تکنولوژی ... و من می نویسم! سیگما کامپیوتر باغ بلور شانس گند عاشــقان رمـــان